ЖБК «Молодіжний-XXI» пропонує для придбання нежитлові комерційні приміщення, які стануть гарною платформою для Вашого бізнесу.

"Молодіжний-XXI" - це інноваційне, сучасне містечко у Кам'янці-Подільському, яке згруповує довкола себе молоде покоління. Ведення комерційного бізнесу на території ЖБК дозволить створити рентабельну справу, яка принесе користь мешканцям та високий дохід власнику.

Площа забудови у 2,7 Га передбачає двоповерховий комерційний будинок на першому поверсі розміщена продовольчо-промислова група, а другий поверх вільний для ведення вашого бізнесу (ресторан, піцерія, магазин канцтоварів, тренажерний зал та ін.).

На кінець 2017 року планується здати ще одну будівлю в третьому ряді забудов у якій продається напівпідвальне комерційне приміщення загальною площею – 150 квадратних метрів, яке можна придбати частково та створити дві різних сфери обслуговування.

0001 (1)

Сучасний житловий комплекс «Молодіжний-XXI» розпочав будівництво будинку, в якому плануються комерційні приміщення.

5 приміщень, кожне з яких площею 35 м2, стануть стратегічно правильним місцем для розширення бізнесу або реалізації мрій.

Середній розмір квадратури ідеально підійде для аптеки, перукарні, стоматологічного кабінету або інших сфер продажу та надання послуг, які так потрібні людям в близькому розташуванні до власного помешкання.